Organisasjon

09.04.2011 (Oppdatert: 14.06.2019) Nina Iren Ugelvik

Styret i Landbruk Nordvest

 Funksjon Navn Adresse  Telefon E- post
 Styreleder Inge Martin Karlsvik  6490 Eide 952 64 979 inge.karlsvik@stayon.no
 Nestleder Wenche Ytterli 6360 Rauma 915 82 472 Wenche@overboen.no
 Medlem May Britt Hyllnes  6633 Gjemnes 916 12 417 mbhyllnes@gmail.com
 Medlem Ove Dimmen 6065 Ulsteinvik 950 06 330 ove.dimmen@tussa.com
 Medlem Bjørn Helge Rønneberg  6215 Eidsdal 977 06 116 bh-ronne@online.no
 Ansrep Kari Fløystad 6457 Bolsøya 907 05 980 kari.floystad@nlr.no
 Vara ansrep Nina Iren Ugelvik 6475 Midsund 416 78 758 nina.ugelvik@nlr.no
 1. vara Jorunn Kvernen 6522 Frei 415 48 905 jorunn@nnc.no
 2. vara Berit Rolandsen 6612 Grøa 970 53 919 berit.rolandsen@mrfylke.no
 3. vara Sigurd Saure 6190 Bjørke 974 37 794 sigurd.saure@outlook.com
Administrativ ledelse
 Daglig leder Rune Sjåholm  6415 Molde 419 00 031 rune.sjaholm@nlr.no
 Avd. leder Jon Geirmund Lied  6210 Valldal 414 48 779 jon.geirmund.lied@nlr.no
 Avd. leder Selma Cowan  6415 Molde 926 83 940 selma.cowan@nlr.no
 Økn.ansv. Marit Bjerkeset  6415 Molde 415 68 710 marit.bjerkeset@nlr.no

 

 Tilsette i Landbruk Nordvest

Du finn kontaktinformasjon til dei tilsette i Landbruk Nordvest ved å trykke her: Tilsette eller her: Tilsette pdf  

 



Fortell oss gjerne hva du gravde etter. Vi jobber med å gjøre sidene våre bedre.
Æsj, det var dumt. Hva lette du etter? Gi oss gjerne en tilbakemelding slik at vi kan gjøre det lettere for deg å finne fram på sidene våre.